logo

Featured

Peet Raigi nimelise noore võrkpalluri stipendiaadid on Meribel Lehemets ja Steven Marti Lillipuu

Stipendiumid anti üle 9.detsembril Peet Raigi mälestusturniiril Paide spordihallis

Meribel Lehemets
Meribel liitus Paide Võrkpalliklubi treeningutega alates neljandast klassist. Nüüd on noor neiu juba gümnaasiumis ja võrkpall on talle jätkuvalt väga südamelähedane.
Meribel on ääretult rõõmsameelne ja heasüdamlik tiimikaaslane. Kohusetunne on talle sisse kodeeritud ja vähesed puudumised treeningult on alati kindla põhjusega. Meribel on tiimis sidemängija, mis nõuab temalt kindlat meelt ja väga head suhtlemisoskust ning mängu lugemist.
Juba teist aastat kuulub Meribel naiste rahvaliiga võistkonda. Kindlasti annab täiskavanutega mängimine talle hea pagasi noorteklassi mängude jaoks. Naiskond võitis eelmisel hooajal kuldmedali, mis on suureks motivaatoriks võrkpallitandril. Ta annab alati head nõu endast noorematele mängijatele ja U 14 vanuserühma mängijatele on ta suureks eeskujuks.
Lisaks võrkpallile osaleb Meribel Paide gümnaasiumi rahavatantsu rühmas ja on aktiivne koolielus.

Steven Marti Lillipuu
Steven Marti mängib võrkpalli Türi Võrkpalliklubis. Treeningutega alustas ta algklassides. Võrkpall on tema suur kirg. Treeningutesse suhtub Steven Marti kohusetundlikult ja võtab hea meelega osa võistlustest nii suvel liivaväljakutel kui saaliturniiridest.
Oma järjepidevate treeningute ja tõsise suhtumisega on Steven Marti suureks eeskujuks Türi Võrkpalliklubi noorematele liikmetele ja trennikaaslastele.
Alates 2023. aasta septembrist kuulub Steven Marti IM Sport Väätsa võistkonda ja osaleb Eesti meeste esiliiga võistlustel.

Stipendiumide väljaandmist on toetanud Kulle Raig, Kermo Toobal, Kert Toobal, Andres Toobal, Sten Perillus, Enn Sõmer, Elen Haamer, Villi Vantsi, Piret Reinfeld, Edith Tänavots, Virve Punapart, Anne Põder, Meeri Mõttus, Tiina Probert-Ehaver.

Aitäh kõigile senistele ja tulevastele toetajatele!

Järvamaa noorte võrkpallurite arengu heaks saab teha annetuse:
SA Järvamaa Kogukonnafond a/a EE642200221023628002, selgitusse märksõna „noor võrkpallur“.

Projekti rahastab regionaalministri valitsemisala ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital